\r\n\r\n
trenciansketeplice.Virtualne.sk
Informačný portál o živote v meste a okolí

Reštaurácie Trenčianske Teplice

Firmy 1-11 z 11

FIRMY Trenčianske Teplice a okolie: Firemné profily firiem

Reštaurácia II. Rímskej Légie - Ponorka

Prídite si posedieť a vychutnať jedinečnú a neopakovateľnú atmosféru tejto nezameniteľnej reštaurácie, ktorá bola vôbec prvým ,,hostincom,, v Trenčianskych Tepliciach.

www.restauraciaponorka.sk

logo Reštaurácia II. Rímskej Légie - Ponorka

Kursalon

Reštaurácia, kde sa noblesa historického interiéru stretla so znamenitou modernou gastronómiou. Už počas prvého roku fungovania sme sa zaradili do zoznamu Trend Top reštaurácií na Slovensku.

www.kursalonteplice.sk

logo Kursalon

Parkhotel**** na Baračke

Bohatý raňajkový bufet, obedy a večere podávané á la carte alebo formou bufetu Vám ponúka hotelová reštaurácia v Parkhoteli na Baračke.

www.parkhotelnabaracke.sk

logo Parkhotel**** na Baračke

Hotel Flóra

Klimatizovaná reštaurácia Flóra, s celkovou kapacitou 92 miest, ponúka „filmové“ špeciality slovenskej i medzinárodnej kuchyne.

www.hotelflora.sk

logo Hotel Flóra

Margit

Reštaurácia s výbornou kuchyňou, vhodná na usporiadanie rôznych spoločenských akcií (svadby, promócie, krsty, kary atď.). V ponuke je chutné denné menu za príjemné ceny.

www.hotel-margit.sk

logo Margit

Kursalon

Reštaurácia, kde sa noblesa historického interiéru stretla so znamenitou modernou gastronómiou. Už počas prvého roku fungovania sme sa zaradili do zoznamu Trend Top reštaurácií na Slovensku.

www.kursalonteplice.sk

logo Kursalon

Reštaurácia Dedinka

Reštaurácia Dedinka má štýlovo a nápadito zariadený interiér na spôsob slovenskej drevenice. Ponúka množstvo špecialít podniku so zaujímavými a vtipnými názvami.

logo Reštaurácia Dedinka

Reštaurácia Hotela Most Slávy

Reštaurácia Hotela Most Slávy je typická svojou atmosférou a profesionálnymi službami obsluhujúceho personálu. Ponúka pestrý výber jedál slovenskej a medzinárodnej kuchyne.

www.hotelmostslavy.sk

logo Reštaurácia Hotela Most Slávy

Baske

Penzión Baske pripravuje denne rôzne špeciality domácej i medzinárodnej kuchyne. Raňajky sa podávajú formou teplého a studeného bufetu, obedy a večere prebiehajú tradične.

www.penzionbaske.sk

logo Baske

R-Club

Reštaurácia R-club je rodinný podnik s dlhoročnou tradíciou od roku 1993. Je situovaný v centre mesta Trenčianske Teplice na začiatku pešej zóny oproti hotela Slovakia.

www.rclub.sk

logo R-Club
Firmy 1-11 z 11

Firmy na mape

Reality na mape

Zadať dopyt firmám

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hľadáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Pridať firmu

Registrujte vašu firmu do Katalógu firiem a služieb. Registrácia firmu zviditeľní aj na regionálnom a celoslovenskom portáli, podporí vám SEO vášho webu pre lepšie pozície v Google a navyše umožní propagovať vaše služby a výrobky aj na ďalších stránkach miest vášho regiónu.

reštaurácie

ReštaurácieTrenčianske Teplice, poznáte možnosti stravovania v meste Zvolen a jeho okolí? Reštaurácie a pizzérie v zozname gastronomických zariadení v meste. všetky zariadenia prehľadne vyznačené na mape mesta Zvolen

Webyshopping

Internetové služby

Obce v regióne mesta

Firemný profil poskytuje:

 1. obsiahly priestor pre kontaktné údaje, popis činnosti firmy a fotogalériu ponuky, s vlastnou aktualizáciou obsahu link na www stránku firmy
 2. možnosť vyznačenia sídla firmy a jej pobočiek na mape – sídlo firmy sa automaticky zobrazí aj na interaktívnej Info-Foto mape mesta na samostatnej podstránke
 3. možnosť zaradenia firmy do 2 kategórií činností v katalógu
 4. možnosť využitia systému pre vyžiadanie cenových ponúk a zadanie dopytu od návštevníkov 66 slovenských miest
 5. možnosť aplikácie interaktívnej mapy na www stránke firmy
 6. bezplatné predvyplnenie zápisu našou spoločnosťou podľa údajov z www stránky firmy Firemný profil sa okrem tejto stránky naviac zobrazí aj na stránkach regionálneho portálu www........region.virtualne.sk a celoslovenského katalógu firiem www.virtualne.sk

Firemný profil ďalej umožňuje:

 1. zadarmo zadávať inzeráty na podstránku Inzercia a Reality v sieti Virtualne.sk (výhodné napr. pre Realitné kancelárie – sídlo ponúkanej nehnuteľnosti sa vyznačí na interaktívnej mape mesta spolu s kontaktom)
 2. zadarmo zadávať inzeráty do Ponuky práce
 3. zadarmo zadávať ponuku firmy na podstránku Top ponuky firiem, na ktorú smeruje upútavka z úvodnej strany

Prečo mať firemný profil v sieti mesto.virtualne.sk?

 1. cielená návštevnosť – regionálne pôsobenie a oborové členenie – relevantná oslovovaná cieľová skupina potenciálnych klientov
 2. zvyšovanie priamej návštevnosti web stránky firmy
  • kategórie katalógu sú na popredných pozíciách vo vyhľadávači Google na množstvo slov
  • prezentácie firiem sú na popredných pozíciách častokrát pred vlastným webom - firemný profil je optimalizovaný pre vyhľadávač Google
  • možnosť mať prezentáciu na vlastnej doméne ako www stránku, alebo dočasnú www vizitku
 3. podpora kvality web stránky pre SEO - získanie relevantných spätných odkazov – ovplyvňujú PR
  • zápisom firma získa 3 relevantné spätné linky zo stránok mesta – podpora PageRanku www stránky
  • presun na vyššie pozície pri vyhľadávaní firmy návštevníkmi z webu
Viac informácií na www.katalogovezapisy.sk
lang